2020 yılında İstanbul’da kurulan Ondi Bilişim ve Sağlık Teknolojileri A.Ş., sağlık sektöründeki uzun yıllara dayanan deneyimi ile yenilikçi yaklaşımını birleştiriyor. Kurucularının sağlık sektörü ve uluslararası pazarlama alanında kazandığı derin bilgi ve tecrübeyi, teknolojiyle birleştirerek insanların sağlıklı bir yaşam sürmelerine katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Ondi Bilişim ve Sağlık Teknolojileri A.Ş.’nin sağlık alanındaki başarısı, güçlü uluslararası iş birliklerine dayanıyor. Güney Kore’den tıbbi cihaz ve medikal ürünlerin distribütörlüğünü başarıyla yürütüyoruz ve Almanya’dan %100 doğal içerikli kozmetik ürünlerinin Türkiye/Balkanlar/Rusya /Ortadoğu ve Asya ülkeleri dağıtımını üstleniyoruz. Bu başarılar, iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin güvenini kazanmamıza olanak sağlıyor.

Temel amacımız, insanların gerçekten sağlıkları için ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri sunmaktır. Bu nedenle, Türkiye ve bir çok ülkelerde doktor, klinik ve hastanelerle iş birliği yaparak, her bireyin kendi sağlığı için en doğru ürün ve hizmete erişimini sağlıyoruz. 
Sağlık alanındaki uzmanlığımız ve etik yaklaşımımız, müşterilerimizin hayatında gerçek bir fark yaratmamıza olanak sağlıyor.